Luottamusmiehet

Kotkan kaupunki

Pääluottamusmies

Nina Rauhala, nina.rauhala(at)kotka.fi, p. 040 701 6760.
Tavoitettavissa keskiviikkoisin klo 8 - 16
Kotkantie 3, 48200 Kotka
Jos haluat tavata hänet henkilökohtaisesti, sovi aika puhelimitse tai sähköpostitse. Parhaiten hänet tavoittaa sähköpostitse.

Kotka-Haminan seudun koulutuskuntayhtymä

Luottamusmies

Marina Palander, marina.palander(at)ekami.fi, p. 050 576 5420

Varaluottamusmies

Ulla Parkkinen, ulla.parkkinen(at)ekami.fi, p. 040 719 7405

Kymenlaakson ammattikorkeakoulu

Pääluottamusmies

Päivi Brunou, p. 044 702 8889

Kymsote

Pääluottamusmies

Saila Mäkinen

Alueelliset luottamusmiehet

Anne Kurvi (Hamina-Virolahti)

Tiina Lampinen (Kotka), tiina.lampinen(at)kymsote.fi

Pyhtään kunta

Luottamusmies

Pauliina Sakki, pauliina.sakki(at)pyhtaa.fi, p. 0400 587 911

Sarastia

Pääluottamusmies (koko Sarastia), luottamusmies (4 alue: Kotka, Kouvola, Lahti, Varkaus)

Anne Hiltunen, anne.hiltunen(at)sarastia.fi, p. 040 806 9755 tai 040 761 7096

Varaluottamusmies (Kotka-Kouvola)

Anne Saari, anne.saari(at)sarastia.fi, p. 040 806 9434