Jyty Kotka ry:n hallitus

Puheenjohtaja
Päivi Saalasti, Päivi Saalasti(at)kotka,fi, p. 0400 510 673

Sihteeri, hallituksen jäsen
Helena Latvala,  helena.latvala(at)kotka.fi, p. 040 635 2738

Rahastonhoitaja, hallituksen jäsen
Tiina Lampinen, tiina.lampinen@kymsote.fi

Jäsenasioidenhoitaja, tiedotusvastaava, hallituksen jäsen
Sari Heino, sari.heino(at)kotka.fi, p. 040 688 3759

Hallituksen jäsen, varapuheenjohtaja
Heidi Kivinen, heidi.kivinen(at)kotka.fi, p. 040 688 3755

Hallituksen jäsen
Jaana Maja, jaana.maja(at)kotka.fi, p. 040 699 4943

Hallituksen jäsen
Ulla Parkkinen, ulla.parkkinen[at)ekami.fi, p. 040 719 7405

Nuorisovastaava
Elena Leponen, elena.leponen@kymsote.fi