Jyty Kotka ry:n hallitus

Puheenjohtaja
Riitta Eskola, riitta.eskola(at)kotka,fi, p. 0400 510 673

Sihteeri, hallituksen jäsen
Päivi Kosonen, paivi.kosonen(at)kotka.fi, p. 040 637 3439

Rahastonhoitaja, hallituksen jäsen
Eija Schwartz, eija.schwartz(at)kotka.fi, p. 040 751 9712

Jäsenasioidenhoitaja, tiedotusvastaava, nuorisovastaava, hallituksen jäsen
Sari Heino, sari.heino(at)kotka.fi, p. 040 688 3759

Hallituksen jäsen, varapuheenjohtaja
Heidi Kivinen, heidi.kivinen(at)kotka.fi, p. 040 688 3755

Hallituksen jäsen
Helena Latvala, helena.latvala(at)kotka.fi, p. 040 635 2738

Hallituksen jäsen
Jaana Maja, jaana.maja(at)kotka.fi, p. 040 699 4943

Hallituksen jäsen
Ulla Parkkinen, ulla.parkkinen[at)ekami.fi, p. 040 719 7405