Luottamusmiehet

Kotkan kaupunki

Pääluottamusmies
Tarja Renlund, tarja.renlund(at)kotka.fi, puh. 040 701 6760

Tavoitettavissa  tiistaisin ja keskiviikkoisin klo 8 - 16
Kotkantie 3, 48200 Kotka
Jos haluat tavata hänet henkilökohtaisesti, sovi aika puhelimitse tai sähköpostitse.

Luottamusmiehet
Merja Laitinen, merja.laitinen(at)kotka.fi, puh. 040 058 0869
Marju Viertola, marju.viertola(at)kotka.fi, puh. 040 560 6011


Kotka-Haminan seudun koulutuskuntayhtymä

Luottamusmies
Marina Palander, marina.palander(at)ekami.fi, puh. 050 576 5420

Varaluottamusmies
Ulla Parkkinen, ulla.parkkinen(at)ekami.fi, puh. 040 719 7405


Kymenlaakson ammattikorkeakoulu

Pääluottamusmies
Päivi Brunou, puh. 044 702 8889


Pyhtään kunta

Luottamusmies
Pauliina Sakki, pauliina.sakki(at)pyhtaa.fi, puh. 0400 587 911


Kunnan Taitoa Oy

Pääluottamusmies
Anne Hiltunen, puh. 040 806 9755 tai 040 761 7096

Luottamusmies (Kotka-Kouvola)
Anne Saari, puh. 040 806 9434 tai 040 350 8691

Varaluottamusmies (Kotka-Kouvola)
Minna Lonka, puh.