Hallitus

Jyty Kotka ry:n hallitus

 

Puheenjohtaja

Riitta Eskola, riitta.eskola(at)kotka,fi, puh. 0400 510 673


Sihteeri, hallituksen jäsen

Päivi Kosonen, paivi.kosonen(at)kotka.fi, puh. 040 637 3439


Rahastonhoitaja, hallituksen jäsen

Eija Schwartz, eija.schwartz(at)kotka.fi, puh. 040 751 9712


Jäsenasioidenhoitaja, tiedotusvastaava, hallituksen jäsen

Sari Heino, sarimheino(at)gmail.com, puh. 050 581 7298


Pääluottamusmies, hallituksen jäsen

Tarja Renlund, tarja.renlund(at)kotka.fi, puh. 040 701 6760


Luottamusmies, hallituksen jäsen

Merja Laitinen, merja.laitinen(at)kotka.fi, puh. 040 058 0869


Hallituksen jäsen

Pia Hukkanen, pia.hukkanen(at)kymenlaakso.fi, puh. 044 566 5833


Hallituksen jäsen

Merja Virtanen, merja.virtanen(at)kotka.fi, puh. 05 234 5224